NoBaT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NoBaT

GameMaker foorum
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Vesikas

Go down 
+8
ab
ninja09
kakisepp
cc+
Esimene
sealiha
NoBaT
-TsT- ` DUAL.
12 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Kas sa oled vessut teinud?
Ja
Vesikas - Page 5 Poll_left33%Vesikas - Page 5 Poll_right
 33% [ 4 ]
Ei
Vesikas - Page 5 Poll_left67%Vesikas - Page 5 Poll_right
 67% [ 8 ]
Aga kavatsen
Vesikas - Page 5 Poll_left0%Vesikas - Page 5 Poll_right
 0% [ 0 ]
Kokku Hääli : 12
 

AutorTeade
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Vesikas - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 5 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 9:45 pm

JA MA EI OLE NOHIK... Muidu tark poiss aga tunnistusel on kahed... Digimon sul on tõesti õigus... Suva see mis koolis käib RAZ aga loll on ta ikkagi... ( Targem annab järele aga sa ei taha kuidagi järele anda, loodad lihtsalt et äkki me võttame sust õppust vm)
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 5 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 9:58 pm

Raz kirjutas:
NoBaT kirjutas:
ee, ma arvan et g.adolf ja 21. on parimad? reaal kah.
NoBaT kirjutas:
on jah, vaata koolivormi, aga jah, tuupimine seal, millega ei saa midagi selgeks.

Tra idikas, koolivormi peavad kandma ainult algklassid. Ja kas koolivorm muudab hariduse sitaks vä. Täitsa perses mis idikas. GAG ja 21. EI OLE parimad. Okei GAG on veel hea, aga 21. on suht allakäinud ja reaal on lamp. Lütseum on esimene. Putsi mis tuupimine?! Tra ükskõik mis koolis sa käid ja kui sul loogilist mõtlemist ei ole ja ainult faking tuupida suudad endale lühimällu mingit paska ning seoseid luua ei oska, oled sa lohh. Miks peaks Lütseumis mingi laustuupimine olema? Ma lihtsalt ei suuda, ma lähen nii närvi kui mingi rott, kes sittagi asjast ei jaga paugub ja iniseb.

NoBaT kirjutas:
ma olen loll?
te kohe nurjate bänni...
Sa oled PURULOLL!!
Äkki selgitad väljendit "bänni nurjama" ?
Putsi, mis parm sa ikka oled. Sa üritad mingi hariduse koha pealt ilkuda, ise tra ei suuda eesti keeles kahte ridagi kirjutada ilma mingi põhimõttelise veata.
Selle bänni võid sa endale PERSE LÜKATA. Ruuterile restart ja ma olen tagasi.
teed restardi ja saad uuesti bänni:9
kõik
koba...
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Vesikas - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 5 Icon_minitimeEsm Märts 17, 2008 9:52 pm

HÄH... Raz vist ei osanud IP reseti teha : ( ... Ja nüüd ta ei saa meid sõimata enam : ( ega meie teda
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 5 Icon_minitimeEsm Märts 17, 2008 11:15 pm

plõks ja läinud:)
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
kakisepp
V.I.P
V.I.P
kakisepp


Postituste arv : 163
Age : 29
Location : oot...kohe tuleb meelde!!!
Registration date : 31/01/2008

Vesikas - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 5 Icon_minitimeTeis Märts 18, 2008 10:47 am

te olete ikka kõik yks paras kamp juhtmeid (sealiha mõeldud sõimamine) krt kui te yksteise kallal möliseda tahate tehke seda msnis mitte ärge tehke 15 min lugemist labast offi...suits on pähh Razz lol!
Tagasi üles Go down
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 5 Icon_minitimeTeis Märts 18, 2008 10:57 am

mulle ei maitse suits Shocked
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 5 Icon_minitimeTeis Märts 18, 2008 11:03 am

kakisepp kirjutas:
te olete ikka kõik yks paras kamp juhtmeid (sealiha mõeldud sõimamine) krt kui te yksteise kallal möliseda tahate tehke seda msnis mitte ärge tehke 15 min lugemist labast offi...suits on pähh Razz lol!
raz ja peded hakaksid ise möllama.
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
mati
Kogenud
Kogenud



Postituste arv : 14
Age : 28
Registration date : 19/03/2008

Vesikas - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 5 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 2:35 pm

OMG vessyu on ju sitaxx hea ma koguaeg teen s6pradega kuime rsis pkme!!
Tagasi üles Go down
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 5 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 2:51 pm

su elu on hukas poiss
Tagasi üles Go down
mati
Kogenud
Kogenud



Postituste arv : 14
Age : 28
Registration date : 19/03/2008

Vesikas - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 5 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 2:53 pm

ema on sul huykas ! mul on full runesdi 24 tk!
Tagasi üles Go down
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Vesikas - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 5 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 2:55 pm

mati kirjutas:
OMG vessyu on ju sitaxx hea ma koguaeg teen s6pradega kuime rsis pkme!!

HAHAHA kes sa siuke oled???? Rs'is ei saa enam wildis olla??? Hmmm Ruuni mängivad tavaliselt algklassi põnnid... Või retardid. Ma mängis ka algklassis... Tekkib küsimus miks sul neid full runesi nii palju vaja oli??? MÕTETUD asjad... Mul ikka igast dragon fullid ja granite fullid olid aga jamh... Isegi praegu on aga ma enam pole membu ja pank on ilgelt täis... JAMH...
Tagasi üles Go down
mati
Kogenud
Kogenud



Postituste arv : 14
Age : 28
Registration date : 19/03/2008

Vesikas - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 5 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 3:00 pm

OMG mu s6bra priva servus rsaab k8kll
Tagasi üles Go down
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Vesikas - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 5 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 3:07 pm

OMFG... Priva servud tüütavad suht kiiresti ära...
Tagasi üles Go down
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 5 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 3:11 pm

privad on ebaausad
Tagasi üles Go down
Tuusmees
Mõnuleja
Mõnuleja



Postituste arv : 25
Age : 29
Location : siin olen kus mu arvuti hehehee:D
Registration date : 19/03/2008

Vesikas - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 5 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 3:35 pm

ma pelasin ka kunagi rsi ja ma sain kolme päevaga 15 level Cool
nüüd ma pelan wowi. Kes teab seda mängu kribage siia see hull tuus ma olen heal kiohal seal ja vessust rääkida on mul ka sitaks mul endal hästi suur vessu afro
Tagasi üles Go down
mati
Kogenud
Kogenud



Postituste arv : 14
Age : 28
Registration date : 19/03/2008

Vesikas - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 5 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 3:37 pm

sitt mees ma sain lebvel 40 kahe päevaga rsis
Tagasi üles Go down
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Vesikas - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 5 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 3:39 pm

OMFG... On ikka Noliferid...
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 5 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 3:44 pm

h2sti öeldud:)
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
Tuusmees
Mõnuleja
Mõnuleja



Postituste arv : 25
Age : 29
Location : siin olen kus mu arvuti hehehee:D
Registration date : 19/03/2008

Vesikas - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 5 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 3:52 pm

mis te üldse ohite siisn ma olen world of warkraftis väga heal kohal mis teil on ette näidata ah?
sa mati ma ei usu et sa said 40lvl sest minu sõber kes oli tegia maailmatasemel tema sai 27 kolme päevaga.

kes teist vessut paneb? mis tubakas on kõige parem te meelest?
Tagasi üles Go down
Tuusmees
Mõnuleja
Mõnuleja



Postituste arv : 25
Age : 29
Location : siin olen kus mu arvuti hehehee:D
Registration date : 19/03/2008

Vesikas - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 5 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 3:54 pm

ma lähen praegu bobi tegema te ei teagi mis see tähendab mu sõbral on hästi palju ja head staffi.
Tagasi üles Go down
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 5 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 6:22 pm

vessu on rõve ja see rikub teie elu ära
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 5 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 6:23 pm

tead kui hale sa oled wwe?
esiteks tubakas on neile kes ei oska tüdrukuid sebida ja on tropid, teiseks see pole migni asi et su WOWI mees on 40, sest arvuti mängimine ei ole mingi oskus. ma näiteks käin trennis ja olen enda vanustes 3 kohal eestis 300-st inimesest, see on juba midagi mida näidata.
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Vesikas - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 5 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 6:47 pm

Jamh... Tegelt võtame asja rahulikult kuni võimalik...Lvl 40 saada üksinda RS'is o suht raske... Aga kui näiteks teha nii et esimesel päeval membuks ja siis kohe whip kätte ja terve päev killima ja sõbrad annavad sulle foodi siis väikse tõenaolisusega on see võimalik... See et see arvutis mingis mängus pro oled ei tee sind eriti tähtsaks inimeste seas kes ei mängi WOW ega üldse ei mängi päev otsa... Näiteks kui mina hästi mäletan siis mul läks mingi nädalake et seeda rs'is lvl 12 : ( ... aga see selleks... Kas wow'is on mingi Top list... Ma pole kunagi proovinud kuigi mul on kiles sees veel burning crusade plaat... Mu õde mängib seda eks ma küsin tema käest... Ta midagi rääkis et algul pead lvl 70 saama või igatahes max leveli ja siis lähed mingeid ilgelt suuri mobe killima mingi suure suure tiimiga... Mine tea võibolla ta meeldib tüdrukule kes mängib WOW'i või tõmbab vessut... ( Ma loodan et keegi ei hakka mind JÄLLE SÕIMAMA seda kirja lugedes... Aga tegelt suht tore et vessu tõmbab inimesi Nobatisse : ) saab rohkem rääkida : ) Aga ütle mitmendal kohal sa WOW'is oled siis on lihtsam...
Tagasi üles Go down
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 5 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 8:31 pm

wow on tore siis jah
Tagasi üles Go down
Tuusmees
Mõnuleja
Mõnuleja



Postituste arv : 25
Age : 29
Location : siin olen kus mu arvuti hehehee:D
Registration date : 19/03/2008

Vesikas - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 5 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 11:13 pm

wow on ästi äge jah... kas keegi seda uut gta mängu teab kus mitu linna on ma tahan teada mis selle nimi on ma sõbra juures pelasin a ei mäleta ästi tuus mäng on kas keegi on proovinud? tegeelikutl see migni aasta või nii vana aga uuem on ta ikka äkki olete mänginud Question siin tundub normaalne raffas olevet muidux... cheers
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Vesikas - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Vesikas
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
NoBaT :: Varia-
Hüppa: