NoBaT

GameMaker foorum

HomeHome  PortalPortal  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

kirjamärkidest pildid

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
NoBaT
Admin
Admin

Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

PostitaminePealkiri: Re: kirjamärkidest pildid   Kolm Märts 12, 2008 7:52 pm

Kood:

O                      U
    L              P      R          S
        E    N                J  U

katsetus lihtsalt:D

Hetki msnist:
Lennar aka c++
◄Ŀề¿¿@®► says (19:22):
ma masturbeerin
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://nobat.forumotion.com
Tuusmees
Mõnuleja
Mõnuleja

Postituste arv : 25
Registration date : 19/03/2008

PostitaminePealkiri: Re: kirjamärkidest pildid   Kolm Apr 02, 2008 5:33 pm

ma leidsin ühe pildi kust see üks kirjamärkidest pilt on tehtud
http://goatse.cz/
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
ladykiller15
iksdee
iksdee

Postituste arv : 115

PostitaminePealkiri: Re: kirjamärkidest pildid   Kolm Apr 02, 2008 6:33 pm

lol! Sa arvad, et me ei tea mis on goatse xDD
goatse.cz = rotten.com = tubgirl.com = orgish.com jne...

Siin mõned pildid siis:

btw. See dragoni pilt peax olema yks kuulus goatse pilt (hello.jpg), ainult kirjamärkiest tehtud. wikipedia Very Happy Very Happy Very Happy

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Tuusmees
Mõnuleja
Mõnuleja

Postituste arv : 25
Registration date : 19/03/2008

PostitaminePealkiri: Re: kirjamärkidest pildid   Nelj Apr 03, 2008 12:08 am

ma arvasin et ma olen nii tark et teie ei tea
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
ladykiller15
iksdee
iksdee

PostitaminePealkiri: Re: kirjamärkidest pildid   Nelj Apr 03, 2008 3:59 pm

np*, sain goatsest teada alles siis kui vaatasin juutuubist videot nimega "internet people" ca. pool aastat tagasi. Very Happy

Viimati muutis seda ladykiller15 (Nelj Apr 03, 2008 4:29 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Esimene
oinas
oinas

Postituste arv : 552
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

PostitaminePealkiri: Re: kirjamärkidest pildid   Nelj Apr 03, 2008 4:26 pm

Ooot mis programmiga sa neid teed???
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
ladykiller15
iksdee
iksdee

PostitaminePealkiri: Re: kirjamärkidest pildid   Nelj Apr 03, 2008 4:29 pm

Esimene kirjutas:
Ooot mis programmiga sa neid teed???
irrwwwwww... lol! mina ei tee neid Very Happy leidsin guuglist.. Very Happy Very Happy Very Happy

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
ninja09
Admin
Admin

Postituste arv : 308
Registration date : 06/01/2008

PostitaminePealkiri: Re: kirjamärkidest pildid   Reede Apr 04, 2008 9:17 pm

Originaalne :

Kirjamärkidest :
Kood:
@@@@@@@@@@@@@@@.          .        .      .:.  .            ... .        @@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@                  c:..:.:ccccCC.cc. o: CO:                @@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@            c: :@@ ccc:c..ccc:oC:::: cC.CCc..: :c.          @@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@      .::.cCC.oCO ::.:c:.c:c:cocOCc.OC.OOo.. .COo.cc      @@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@    COo.c: :cc.oOC.:c.:::.c::::c:COc:oo.Oc:.o. cc.:oc ... . @@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@:oo.COo:O@:coC.cCC cc: c..cc::CC:oOo.oo.oC:.. :oC.cCc.::.coo@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@cOO.CCC.oc::oc.:OO :c. : .c::.cc OC:.oo.OCc:c:.cc.coc.oCccoC@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@:@O:Oco.cc.cCC..Co  .  .  :: .Oo ::. :. :c .:..oo::c::oOcoOO@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@:8O.OCO .:..c: :@C CCo ...ooccOC:oc:oCC:CC:.::  . .cc ...COo@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@oo8 coc :: oO8.OO@:Cco:Cc.:O:cOO:8C:o:C:oo:oCC:Coc:Oo .:.coo@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@.co    :oo:OOO:C@O.O8C:oc:COccOC:CO:ooC:.o:.::.ooooO@ co.:oc@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@.oc  . :oocooo.Oo@.CoC.::.OOocOo:O8coCo:oc.. ..ooccoo.Ooo  .@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@cCC..: :o:.oCO:COO:OC:.oc.oCc:8o.OOc:CccOo. :c.ooo:Co.COc:oc@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@cOo.:: :OC.oC8:O@@.COc .. ..  .  :c c@o.oc :co.oo::oo:8CC :.@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@oOO. . :CC:cCC. c.  :oO@@@@@@@@@@@@8@8Co:  .  co.C@@.co:.c:@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@oOO:    cc    .o@@@@@@8@@8OOCCCCCoCoCCCOOO8OOo:  .C:.CCc:::@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@CCC.      :8@@88Oooococc::....::......::::ccccoo:    .: ...@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@.:.      .@@OOooccc.:.: :coc :CoCoc ::..  .:..:cocc:        @@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@        o@CCo::coCC:CCCCCCC  COCoCC: cCCCc:o:...:..:c      @@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@      oOc:.cOOoCCoc:OOoCOC::OOCOCOc COO: :Coc...  ...      @@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@      C:... .cCoCOO.CCo cc::coccCoc ooo  CCo      ..      @@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@      ::... :oCCo:CCooCC.  cCCcCCC:CCcoCCCc...  .        @@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@        :...OOO:CCccoocoo:  .oo.ooccoocCoco.cc:            @@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@        .:.cCOOCCo:Cocccc.  :ccocc.cc:oCoo.oc.. .          @@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@                        .. .  .  ............            @@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@                      :Cooc: ....ccc                        @@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@              :c::.  cCo. cOoc:.oCc  ......                @@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@            :8OOCCc    ..oOOCCCCo:    :OOooCC.            @@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@            O@OOOC:o@88OOOOOOOCCCCoCCCocC@CCoCo            @@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@.c.        .@OCCCC.:cooCoooooocoooccoocCO@CCCCo          oC:@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@:C: c:..:. .oCoCocc                    :88Cooo.    : .cc.ccc@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@:oc:oo:oCocCc ..                        . ..  c:.ooo.oo.oC:@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@:oo:Cc:oCooOO.coc ::.:c: :c: cc ... :c.cOC ooc.cc:OCO:oo Ooo@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@:oo:oo:ooocOc.co::::.ccc coo:oo::::.OOocCO.cOo:c::c:c:oo.oCo@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@.c:.:c.oooooo cc..:: cCc c:c.cc::::.oo:coO.ooO:Cc:Ooo.cc CCo@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@.:  c:.oCcooo.oo::co.Coo.c:c.oc.... :o.coo.cCOc::.ooo.c: .c @@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@OOc.cc .c.ooC.coo.oo.coc ooo.cc:::: cC:coc.oc:.:c..o. oo.88C@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@8o::Co:oCo .. .c. ::.cCC oco:ccc.:: c:ccCo.:C: ..    :CocO8C@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@C:c:Cc:cCCCCO:oOc :c .c.  :  :c      .  :: oCc.cc.cCc:CCcOOC@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@COc.C:.oCoc::oOCoc@@coOC.cc::CO:cOC Co::oo:OCC.oc.:CocOCcooc@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@8Occoo:oCo: ..oCococ:coo.cc::oOcoco.CC::oc:O8o.oCo:oc:oc:OOC@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@o8c:COcooo. ..oCc.::.coc.:CccOO:cco.COo:c:.oco.oo::cc:oC.CC:@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@    .. coc:oc:coo.cc:coc.Ooc:OO:OOO.cCc:o::OOo.co.    .    @@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@          .:: ooc.oo..cc.oocoOO:C:o.oCO:o::CoC .:          @@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@                  oC. c: oo::OC.COO cc: ::                  @@@@@@@@@@@@@@@
See programm on lahe, 5/5 jne
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://skateparktown.myminicity.com/
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: kirjamärkidest pildid   

Tagasi üles Go down

kirjamärkidest pildid
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pildid. .