NoBaT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NoBaT

GameMaker foorum
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Helbreath

Go down 
2 posters
AutorTeade
Button
Sexpomm
Sexpomm



Postituste arv : 74
Registration date : 02/02/2008

Helbreath Empty
PostitaminePealkiri: Helbreath   Helbreath Icon_minitimeTeis Veeb 12, 2008 5:25 pm

Nii healbreath on siis sama vaatega mis diablo põhilist storit seal pole on olemas privaatserverid ja mina mängin näiteks sellises privatis et saad 15 minutiga max lvl ja siis hakkad teisi tapma.põhimõte sa pead endale mingeid häid asju hankima ja siis vaenlase linna inimesi tappa.

Classes-Warrior,Mage,Master
Linna nimed-Aresden,Elvin

mina olen Aresden kuna mu vend seal Razz
Tagasi üles Go down
kakisepp
V.I.P
V.I.P
kakisepp


Postituste arv : 163
Age : 30
Location : oot...kohe tuleb meelde!!!
Registration date : 31/01/2008

Helbreath Empty
PostitaminePealkiri: Re: Helbreath   Helbreath Icon_minitimePüh Veeb 24, 2008 11:46 pm

Button kirjutas:
Nii healbreath on siis sama vaatega mis diablo põhilist storit seal pole on olemas privaatserverid ja mina mängin näiteks sellises privatis et saad 15 minutiga max lvl ja siis hakkad teisi tapma.põhimõte sa pead endale mingeid häid asju hankima ja siis vaenlase linna inimesi tappa.

Classes-Warrior,Mage,Master
Linna nimed-Aresden,Elvin

mina olen Aresden kuna mu vend seal Razz
ytle servu sest ihh luvv helbreath (ma mängisin HB-Est-i kuni see kinni pandi Sad )
Tagasi üles Go down
 
Helbreath
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
NoBaT :: Varia-
Hüppa: